Угода Споживача

Угода Споживача интернет-магазину Flugger Market (flugger.com.ua)

 Ця Угода Споживача є офертою в контексті ст. 633 ЦК України і вважається прийнятою, тобто, набуває чинності договору для сторін, зазначених нижче, з моменту розміщення замовлення Відвідувачем Сайту в контексті цієї Угоди користувача, відповідно до ч. 1 ст. 640, і ст. 642 ГК України, що означає повне і беззастережне прийняття в повному обсязі всіх умов даної Угоди.

1. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

Відвідувач Сайту - особа, що відвідала сайт, розміщений в мережі Інтернет за адресою  https://flugger.com.ua

Покупець - Користувач, що розмістив Замовлення в Інтернет-магазині .

Продавець : ФОП Шептуха А., м.Київ, вул.Ревуцького,18.

Інтернет-магазин - Інтернет-сайт, адмініструється Продавцем і розміщений в мережі Інтернет за адресою https://flugger.com.ua, де представлені Товари, пропоновані Продавцем для продажу, а також, умови оплати і доставки Товарів Покупцеві;

 

2.  ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1.  Продавець здійснює реалізацію Товарів через Інтернет-магазин. 

2.2.  Предметом цієї Угоди є надання можливості Відвідувачу сайту купувати для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину. 

2.3.  Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Відвідувач сайту беззастережно погоджується з умовами цієї угоди. У разі незгоди з цією угодою, Відвідувач сайту зобов'язується не здійснювати Замовлень. 

2.4.  Угода може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку за допомогою розміщення нової редакції на Сайті. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті.

2.5.  Умови цієї угоди вважаються беззастережно прийнятими Покупцем з моменту оформлення Покупцем Замовлення. 

2.6.  Повідомляючи Продавцю свій e-mail і номер телефону, Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем, а також третіми особами, які залучаються ним для цілей виконання зобов'язань перед Покупцем.

 

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ 

 

3.1. Замовлення оформляється Покупцем відповідно до процедур, зазначених на Сайті. 

3.2. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, які спричинили неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

3.3. Продавець забезпечує наявність товару, представленого на Сайті.

Супроводжуючі Товар описи/ характеристики не претендують на вичерпну інформативність. Для уточнення інформації по Товару, Покупець може звернутися в Службу підтримки клієнтів за електронною адресою: info@flugger.com.ua або за телефоном, що вказаний у розділі контактів.

3.4. Після оформлення Замовлення на Сайті, Покупцеві надається інформація про терміни готовності Замовлення і, при необхідності, дата передачі Замовлення в службу доставки по електронній пошті або по телефону.

 

4. ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

4.1  Дата передачі Замовлення в Службу Доставки узгоджується з Покупцем, протягом одного робочого дня з моменту підтвердження Замовлення, за допомогою електронного листування або по телефону.

4.2. Доставка Замовлення здійснюється на території України (крім тимчасово окупованих територій (Луганської та Донецької обл.) Службами Доставки. 

4.3  Терміни доставки Замовлення встановлюються Службами Доставки. Вартість доставки розраховується Службами Доставки, згідно їх тарифів і оплачується Покупцем, якщо інше не обумовлено з Продавцем. 

4.4. Затримки в доставці можливі в зв'язку з різними непередбаченими обставинами. Із змінами термінів доставки можна ознайомитися на сайтах Служб Доставки.

4.5. При доставці, Замовлення вручається Покупцеві, або третій особі, зазначеній в Замовленні в якості Одержувача. При неможливості отримання Замовлення Одержувачем, Замовлення може бути вручене особі, яка може надати відомості про замовлення (номер відправлення та ПІБ отримувача) і документ, що засвідчує свою особу. 

4.6.  Якщо пошкодження Товару сталося після передачі Замовлення Покупцю і підписання документів, що підтверджують доставку Замовлення, всі ризики переходять до Покупця. ч

4.7.  У разі пошкодження товару при транспортуванні, Покупцеві необхідно відмовитися від оплати послуг доставки та отримання замовлення і скласти відповідний Акт. Покупець зобов'язаний повідомити про це Продавця. 

4.8. Товар, отриманий Покупцем з ушкодженнями, пов'язаними з транспортуванням, обміну та поверненню не підлягає.

4.9.  Зовнішній вигляд і комплектність Товару, а також комплектність усього Замовлення, повинні бути перевірені Одержувачем в момент отримання Товару. У разі наявності претензій до доставленого Товару (недовкладення, вкладення Товару відмінного від зазначеного в опису відправлення, виробничий брак, інші претензії), необхідно скласти Акт про виявлені невідповідності.

4.10. Якщо Покупцем не були заявлені претензії в вищевказаному порядку, вважається, що Продавець повністю і належним чином виконав свій обов'язок.

4.11. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання Товару, відшкодування вартості або його заміна, розглядаються відповідно до Закону України.

4.12. Покупатель розуміє і погоджується з тим, що: здійснення доставки - окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Покупцем Товару і здійснення окремого платежу за неї. У зв'язку з цим придбання Товару з доставкою не має на увазі можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такої, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

 

ЦІНА ТОВАРУ І ОПЛАТИ

5.1.Ціна Товару 

- Ціна товару вказується на Сайті

- Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку, при цьому, ціна в узгоджених замовленнях зміні не підлягає (узгоджене замовлення дійсне протягом 2-х днів)

5.2. Способи оплати Товару:

- Оплата здійснюється в гривнях.

- Користувач Сайту має право оплатити Замовлення перерахованими нижче способами:

5.2.1. Оплата готівкою, при самовивозі замовленого Товару з магазину

5.2.2 За допомогою перерахування грошей на банківські реквізити Продавця, зазначені в рахунку. 

5.2.3 В момент отримання Товару через Службу Доставки 

5.2.4 Через Інтернет-банкінг 

5.2.5.В разі вибору оплати Замовлення Покупцем одним із способів, зазначених у п.п. 5.2.2, 5.2.4, передача Замовлення в Службу Доставки здійснюється після 100% передоплати.

 Рахунок дійсний до оплати протягом 2-х днів з моменту його оформлення. 

 

6. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

6.1. Повернення Товару належної якості: 

6.1.1.Покупець має право відмовитися від Товару після його отримання протягом 14 (чотирнадцяти) днів, не рахуючи дня покупки. Повернення Товару належної якості можливе у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також, є оригінал документа, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного Товару. 

6.1.2.  Тонована фарба поверненню не підлягає!

6.1.3.  При відмові Покупця від Товару згідно п.6.1.1. Продавець повертає йому вартість повернутого Товару, за винятком витрат Продавця, пов'язаних з поверненням Покупцем Товару, протягом 5 робочих днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця. Покупець зобов'язаний разом з поверненим Товаром оформити Заяву на повернення. Повернення грошей проводиться тим же способом, що і були перераховані. 

6.2. Повернення Товару неналежної якості: 

6.2.1. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який не може бути придатний до використання в цілях, в яких подібний товар зазвичай використовується. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявленого на Сайті опису не є ознакою неналежної якості. Інформація про товар розміщена на етикетці. 

6.2.2. Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають розгляду відповідно до норм Закону України «Про захист прав споживачів». 

6.2.3. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару за допомогою повернення коштів на рахунок покупця у відповідній платіжній системі, через яку здійснювалася оплата.

 

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

7.1.  Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.

7.2. Продавець не несе відповідальності за зміст і функціонування зовнішніх сайтів.

 

 8. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ 

8.1. Факт укладення цієї Угоди не вважатиметься Сторонами як конфіденційна інформація. 8.2. Сторони зобов'язуються не розголошувати інформацію, отриману Сторонами в ході виконання своїх зобов'язань за цією Угодою, за винятком випадків, коли Сторона зобов'язана надати таку інформацію відповідно до законодавства. 

8.3. Покупець визнає, що будь-які персональні дані, які він надає в процесі взаємодії з Продавцем, або службою доставки, є загальнодоступними. 

8.4. Продавець не несе відповідальності за дії Відвідувачів Сайту, що розміщують Замовлення, використовуючи персональні дані та іншу особисту інформацію будь-яких третіх осіб без їх прямої особистої згоди на такі дії. 

8.5. Цією угодою Покупець надає свою згоду Продавцю на відправлення йому інформаційних, в тому числі, рекламних повідомлень, на електронну пошту Покупця. 

8.6. Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Покупця про замовлення і етапах його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Покупцем.

 

9. ТЕРМІН ДІЇ ЦЬОГО ДОГОВОРУ 

9.1. Ця Угода набирає чинності з моменту її акцепту Покупцем і діє до моменту відкликання акцепту, або повного виконання зобов'язань Сторін. 

 

10. ДОДОТКОВІ УМОВИ

10.1.  Продавець має право переуступати, або у будь-який інший спосіб передавати свої права та обов'язки, що випливають з його відносин з Покупцем, третім особам. 

10.2.  Інтернет-магазин і сервіси що надаються, можуть тимчасово частково або повністю бути недоступними через проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи без попереднього повідомлення про це. 

10.3. Умови цієї Угоди повністю зрозумілі Сторонам щодо його предмета і замінюють собою всі попередні письмові та/або усні домовленості, що мають відношення до предмету цієї Угоди. 

10.4. До відносин між Покупцем і Продавцем застосовуються положення українського законодавства.

 10.5. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він має право звернутися до Продавця будь-яким доступним способом. Всі суперечки, що виникли між  Сторонами вирішуються шляхом переговорів і прийняття відповідних рішень. При неможливості досягти згоди між Сторонами щодо спірних питань, спір вирішується згідно з чинним законодавством України. 

 

11. ФОРС- МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

11.1. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань за даною Угодою, якщо воно викликано обставинами непереборної сили (форс-мажор), таких як: стихійні лиха, пожежа, повінь, землетрус, війна, блокада, окупація, ембарго та ін.

11.2. Сторона, для якої створилася неможливість виконання зобов'язань за Угодою, в зв'язку з настанням форс-мажорних обставин, зобов'язана негайно повідомити іншу сторону про настання таких обставин. Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про настання форс - мажорних обставин позбавляє Сторону права посилатися на будь-яку вищевказану обставину як на підставу, що звільняє від відповідальності за невиконання зобов'язань. 

11.3. У разі настання обставин непереборної сили, термін виконання зобов'язань відсувається відповідно до часу, протягом якого будуть діяти такі обставини. Якщо ці обставини і їх наслідки будуть тривати більше 3 (трьох) місяців, то кожна зі сторін матиме право відмовитися від  подальшого виконання зобов'язань за цією угодою і в цьому випадку жодна зі сторін не буде мати право на відшкодування іншою стороною можливих збитків.