Гарантійні зобов'язання Flugger Market

1. Всі товари,представлені в інтернет-магазині, відповідають споживчим властивостям, які задекларовані в технічних описах. Відповідальність за відповідність якісних характеристик товару з заявленими в технічних описах, лежить безпосередньо на виробникові цього товару.

2. Продавець гарантує і відповідає за якість товару протягом всього терміну придатності за умови обов'язкового збереження цілісності пломби і дотримання Покупцем умов зберігання, які прописані в технологічній документації.

3. Продавець не несе відповідальності за якість товару протягом встановленого виробником терміну придатності, якщо Покупцем порушена герметичність упаковки (зірвана пломба, тощо).

4. Товар передається Покупцю в упаковці (від виробника), яка відповідає характеру товару, забезпечує цілісність товару та збереження його якості.

5. Продавець несе відповідальність за комплектність замовлення і збереження товару до моменту передачі його безпосередньо Покупцеві або Службі Доставки.

6. Покупець несе повну відповідальність за дотримання рекомендованих технологій застосування і виконання умов експлуатації придбаних товарів.

7. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві, внаслідок неналежного використання товарів, придбаних в інтернет-магазині.

8. У реалізації замовлення з тонуванням фарби, Продавець гарантує максимально можливе попадання в колір, обраний по колірних каталогах.

9. Продавець гарантує ідентичність в отриманні тонованої фарби при багаторазових замовленнях однакового кольору, в рамках лакофарбового матеріалу одного виду.

10.Відповідно до вимог Закону України «Про захист прав споживачів », Продавець готовий прийняти назад чи обміняти товар належної якості,куплений протягом 14 діб з моменту придбання його в магазині за таких умов:

- товар не використовувався- збережені його споживчі властивості, пломби,ярлики,тощо

- збережений його товарний вигляд

- є в наявності всі розрахункові документи, видані Покупцеві разом з товаром

11. Продавець повертає Покупцеві вартість повернутого товару, за винятком витрат Продавця, пов'язаних з поверненням цього товару, протягом 5 робочих днів з дати надходження повернутого товару на склад Продавця.