Доставка товарів, придбаних в інтернет-магазині Flugger Market

Підготовка і передача товарів здійснюється Продавцем протягом 1 робочого дня з моменту підтвердження замовлення і отримання 100% передоплати на розрахунковий рахунок.

Доставка замовлення здійснюється в будь-який населений пункт України, в якому є відділення наземних транспортних компаній, обраних клієнтом для транспортування замовлення (окрім тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей).

Відправка можлива через будь-яку іншу службу наземного перевезення, що діє на території України.

Термін доставки замовлення визначається Службою Доставки.

Вартість послуг перевезення та комісійні платежі, пов'язані з нею, встановлюються Службою Доставки і оплачуються Покупцем.

Кожен покупець може отримати своє замовлення:

- сервісами наземної транспортної компанії 

- самовивіз з магазину контакти

- в окремих випадках, можливе транспортування в інший спосіб. Потребує попереднього погодження та підтвердження з менеджером.


При отриманні замовлення "Накладним платежем":

У разі пошкодження товару при транспортуванні, Покупець повинен відмовитися від оплати послуг доставки та отримання замовлення і скласти відповідний Акт. Покупець зобов'язаний повідомити про це Продавця, в момент огляду замовлення.

Товар, отриманий Покупцем з ушкодженнями при транспортуванні, обміну та поверненню не підлягає.

При отриманні замовлення "100% передплата"

У разі пошкодження товару при транспортуванні, Покупець повинен відмовитися від оплати послуг доставки та отримання замовлення і скласти відповідний Акт. Покупець зобов'язаний повідомити про це Продавця, в момент огляду замовлення.

Товар, отриманий Покупцем з ушкодженнями при транспортуванні, обміну та поверненню не підлягає.

Відшкодування вартості товару або його заміна (у разі 100% передоплати) проводиться за умов виконання вище перелічених правил і регулюється законом "Про захист прав споживачів".


Детальніше - читати в Угоді Користувача