Дізнатись про якість Flugger

Flugger A / S (Данія) успішна компанія, яка виробляє лакофарбові матеріали та засоби захисту вже понад 230 років. Власні виробничі потужності розміщені в Данії, Швеції, Ісландії, Польщі.

Flugger A / S (Данія) одна з найстаріших і розгалужених торгових мереж в світі. Більш ніж 600 спеціалізованих магазинів фарб ТМ Flugger в Данії, Швеції, Польщі, Чехії, країнах Балтії та ін. країнах. 

З 2015 року ТМ Flugger представлена в Україні.

Найвища якість матеріалів ТМ Flugger ставить їх в одну низку з найвідомішими брендами преміум сегменту і дозволяє гідно займати високі позиції серед світових лідерів в лакофарбовій галузі.

Виробничі потужності, що належать Flugger A / S, екологічно сертифіковані відповідно до міжнародних стандартів ISO 14001.

Більшість продуктів мають знак EcoLabel.

Це результат величезної роботи, яку постійно проводить компанія Flugger, в напрямку зниження забруднення навколишнього середовища, як на стадії виробництва, так і в процесі експлуатації продукції.

Концепцією компанії є ретельна розробка асортименту продукції.

Він охоплює весь спектр фарб для будь-яких поверхонь: стін і стель в інтер'єрах, фасадів, фарб для дерева, металу. В асортименті, звичайно, представлені шпаклівки, грунтівки, комплекс матеріалів для захисту деревини, засоби для очищення, антисептики, а також, професійний малярський інструмент.

Вся ця продукція вже є в Україні!

Всі стадії технологічних процесів з моменту надходження сировини до отримання споживачем готової продукції, контролюються і аналізуються виробником.

Створення нових унікальних технологічних рішень, яким багатий асортимент продукції цієї ТМ, результат гнучкого реагування на запити ринку оздоблювальних матеріалів.

Flugger розробляє і виробляє продукцію таким чином, щоб отримати якомога більше зручностей при нанесенні і висиханні.

Унікальність технологічних рішень формує і унікальність властивостей, якими володіє продукція ТМ Flugger.

- Фарби з сповільнювачем висихання серії Special дозволяють без особливих професійних навичок отримати однорідне покриття без плям і перекатів.

-Найбільш матова фарба для стін Dekso5, має особливу міцність, покриття витримує локальне миття без утворення заглянцьованих ділянок.

Унікальна серія шпаклівок Sandplast (завдяки особливому наповнювачу) має підвищену міцність і мінімальну усадку. Адгезія шпаклівок до мінеральних основ еквівалентна адгезії цементного розчину до бетону.

Flugger® EWT-system (Extreme Weather Technology) – Система Захисту від Екстремальної Погоди адаптує технологію консервування деревини до місцевих погодних умов будь-яких кліматичних зон.

 Матеріали для захисту деревини рекомендовані шведської страховою компанією Folksam. 

Обираючи продукцію ТМ Flugger, Ви завжди можете розраховувати на компетентні рекомендації і індивідуальний підхід у вирішенні Ваших потреб. 

Універсальність концепції Flugger дозволяє знайти практичне і зручне рішення для кожного!